Przejdź do treści

Trenerzy

Frank Farrelly Frank Farrelly   *1931  †2013
Odlotowy, zaskakujący, niezwykły, wywrotowy, słodziutki, anielsko-diabelski…Taki był Frank Farrelly, twórca i mistrz metody prowokatywnej. Najdzikszy Klinicysta! 
Jaap Hollander Jaap Hollander
Wspolnie z Jeffreyem Wijnbergiem wyodrębnił i opisał najważniejsze czynniki terapii i coachingu prowokatywnego. Razem napisali podręcznik (są już dwa tomy). Jaap uczy Coachingu Prowokatywnego, prowadzi coaching i terapię (NLP, hipnoza, praca z symbolami, Coaching Prowokatywny). Na zaproszenie Tomka Kowalika był z warsztatem Coachingu Prowokatywnego w Polsce w grudniu 2008 roku.
Tomasz Kowalik Tomasz Kowalik
To on jest sprawcą rewolucji w polskim coachingu, która zaczęła się z pierwszą bytnością w Polsce Franka Farrelly’ego. Obaj, działając wspólnie i w porozumieniu, postawili na głowie coaching i terapię, dając coachom i terapeutom niezwykle skuteczne narzędzia, nie tylko prowokatywne…
Trener i promotor Coachingu Prowokatywnego, wydawca książek z tej dziedziny. Współautor polskiej wersji kart coachingowych NanoTech Power Deck, których wersje oryginalna stworzył Jaap Hollander z zespołem.
Jego autorski program „Coach-Prowokator (Dobrych Zmian)” zatacza zoraz szersze kręgi i zbiera bardzo dobre oceny. Szukaj pod „Warsztaty prowokatywne” po lewej.